Informacija klientams tel.: (8 - 699) 09 997   El.paštas:info@amersiva.lt   Adresas: Vaidoto g. 31, Šiauliai


Autoservisas "Amersiva Auto"

Didžiausias amerikietiškų auto dalių centras Šiaurės Lietuvoje
Kontaktinis tel.: (8 - 699) 09 997
El.paštas: info@amersiva.lt
Adresas: Vaidoto g. 31, LT-76144 Šiauliai

Autoserviso darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Šeštadieniais: 9.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais nedirbame

 
 


atgal

Amersiva Auto

Po Lietuvos nepriklausomybės, atsivėrus galimybėms gabenti iš Amerikos automobilius, ne vienam suspausdavo širdį, pamačius pralekiant miesto gatvėmis amerikietiškam automobiliui ir jo variklio gaudesiui. Tai buvo daugelio vairuotojų svajonė. Ši svajonė tapo realybe ir man.

1999m. teko dirbti vienoje įmonėje, kuri gabeno iš už Atlanto amerikietiškus automobilius, didžiausią įspūdį paliko 6 cilindru 3.8L PONTIAC TRANS SPORT, kai teko sėsti už šito miniveno vairo pirmą kartą, po europietiško automobilio įspūdis išliko iki šių dienų.. Taip šios klasės automobiliai tapo pirmas žingsnis i amerikietiškų automobilių erą . Po keleto metų šio verslo teko imtis pačiam, prekyba ir remontas amerikietiškais automobiliais tapo kasdienybė. Labai domino būtent minėtos minivenų klasės automobiliai. Pradėjus masiškai gabenti šios markės automobilius iš Europos ir JAV ,Lietuvoje šis modelis tapo perkamiausias. Didžioji dalis šios markės automobilių riedėjo Šiaulių gatvėmis.

Amerikietiškų automobilių klubas "Ponterus"

Taip kilo idėja suburti PONTIAC TRANS SPORT, CHEVROLET LUMINA ir OLDSMOBILE SIHLOUETTE bendraminčių ratą. Pirmas susitikimas įvyko 2002 metų rugpjūčio 22 d. Šiauliuose, taip susitikimai dažnėjo bendraminčių ratas didėjo. Šios klasės automobilių gerbėjų fanai kitose Lietuvos miestuose būrėsi į savus ratelius. 2004 metų balandžio 26 d. Šiauliuose buvo atidarytas GM minivenų klasės klubas „Ponterus“. Daugėjo automobilių, reikėjo spręsti problemas su atsarginėmis detalėmis.

"Amersiva Auto" autoserviso pradžia

2004 metų Birželio 15d. duris atvėrė nauja įmonė – UAB“ Krosvedas“ prekyba amerikietiškomis automobilių dalimis. Įmonė priklausė dviem akcininkams, o 2006 metais buvo atidarytas ir amerikietiškų automobilių servisas. Pasisukus įvykiam kita linkme, po septynių metų bendro darbo, teko įmonę dalintis ir viską pradėti iš naujo.

Reikėjo surasti tinkamas patalpas amerikietiškų automobilių dalims ir servisui, jas įrengti, nupirkti visą naują įrangą, kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas, nes po septynių metų darbo patirties jau gerai žinojome ko reikia šiam verslui.

2011metų balandžio 18d. pradėjome šeimyninį verslą, buvo atidaryta nauja įmonė UAB „AMERSIVA AUTO“ - amerikietiškų automobilių remontas ir jų dalys. Mes ir mūsų šauni darbuotojų komanda persikėlėme į naujas, modernias patalpas, pritaikytas amerikietiškų automobilių remontui ir jų dalių prekybai. Pasikeitimai išėjo tik į naudą.

UAB "Amersiva Auto" dabar

Šiuo metu UAB „AMERSIVA AUTO“ turi labai platų asortimentą amerikietiškų automobilių atsarginių dalių, amerikietiškiems automobiliams, ir daugiau kaip dešimt metų patirtį amerikietiškų automobilių remonte. Mūsų tikslas kokybiškai atlikti amerikietiškų automobilių priežiūra, remontą ir tiekti kokybiškas amerikietiškų automobilių dalis. Aišku be artimųjų, draugų ir ištikimos darbuotojų komandos butų buvę sunku viską pasiekti.

Ačiū jiems,
UAB „Amersiva Auto“
Direktorius Valdas Klimas

x
Užklausos forma / Autodalių užsakymas
Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus el.paštu arba susisieksime telefonu. Prašome pateikti teisingus savo kontaktinius duomenis.

Neužpildėte privalomos informacijos.

Užklausa išsiųsta. Dėkojame.
Į jūsų užklausą atsakysime greitu metu arba susisieksime su Jumis telefonu.

*
*
*