Informacija klientams tel.: (8 - 699) 09 997   El.paštas:info@amersiva.lt   Adresas: Vaidoto g. 31, Šiauliai


Autoservisas "Amersiva Auto"

Didžiausias amerikietiškų auto dalių centras Šiaurės Lietuvoje
Kontaktinis tel.: (8 - 699) 09 997
El.paštas: info@amersiva.lt
Adresas: Vaidoto g. 31, LT-76144 Šiauliai

Autoserviso darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Šeštadieniais: 9.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais nedirbame

 
 


atgal

Privatumo politika

Vartotojų duomenų privatumo ir slapukų politika

Remiantis privalomu LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, ši Privatumo ir slapukų politika įsigalioja, kai naršote UAB "Amersiva Auto" internetiniuose puslapiuose www.amersiva.lt ir www.amersivaauto.lt

Svetainės tinklapyje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą bei naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.

Slapukai - nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje, kurie padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums.

Apsilankę mūsų interneto svetainėje, Jūs galite nurodyti ar sutinkate, kad būtų naudojami Slapukai. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę parinktis ir ištrynę įrašytus slapukus.
Jeigu nesutinkate su mūsų Privatumo ir slapukų politika, galite nepaspaudę klavišo "Sutinku" toliau naudotis mūsų svetaine be apribojimų.

Vartotojų duomenų apsauga

Patvirtiname, kad UAB "Amersiva Auto" įmonėje duomenys tvarkomi laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Įmonėje taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

UAB "Amersiva Auto" iš šios svetainės neperduoda jokios informacijos ir nesuteikia prieigos prie Jūsų informacijos tretiesiems asmenims.

UAB "Amersiva Auto" pasilieka teisę reikalui esant savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo ir slapukų politiką.

x
Užklausos forma / Autodalių užsakymas
Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus el.paštu arba susisieksime telefonu. Prašome pateikti teisingus savo kontaktinius duomenis.

Neužpildėte privalomos informacijos.

Užklausa išsiųsta. Dėkojame.
Į jūsų užklausą atsakysime greitu metu arba susisieksime su Jumis telefonu.

*
*
*