Informacija klientams tel.: (8 - 699) 09 997   El.paštas:info@amersiva.lt   Adresas: Vaidoto g. 31, Šiauliai


Autoservisas "Amersiva Auto"

Didžiausias amerikietiškų auto dalių centras Šiaurės Lietuvoje
Kontaktinis tel.: (8 - 699) 09 997
El.paštas: info@amersiva.lt
Adresas: Vaidoto g. 31, LT-76144 Šiauliai

Autoserviso darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Šeštadieniais: 9.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais nedirbame

 
 


atgal

Atsiliepimai apie mus

Vertiname kiekvieno kliento nuomonę apie "Amersiva Auto" teikiamas paslaugas bei jų kokybę. Norėdami parašyti atsiliepimą prašome savo nuomonę išsakyti el.paštu info@amersiva.lt arba užpildydami žemiau esančią formą. Iš anksto dėkojame.

Virginijus 2015-04-19 13:52:08

Turiu CHRYSLER ir važinėju daug blogais keliais, esu dėkingas Amersiva meistrams už kokybiškai atliktus darbus ir kokybiškas dalis. Variau automobilį techninę apžiūrą ir praėjo iš pirmo karto, nors važiuoklės pilnas remontas buvo atliktas daugiau kaip prieš metus. Esu labai patenkintas rekomenduočiau ir kitiems kas turi amerikietiškas mašinas.

USA auto gerbėjas 2014-10-24 14:49:28

SUPER, iškart matosi atvažiavus į Autoservisą kad čia papuoliau su savo amerikietiška mašina, tris mėnesius teko lankytis kituose servisuose išleidau nemaža suma pinigų ir niekas nerado važiuoklėje įkyraus bildesio. Amersiva Meistrai pakėlė mašina keltuvu, ir man buvo paaiškinta gedimo priežastis po geros valandos automobilis buvo suremontuotas. Dar karta SUPER-10 balų, va ką reiškia specializuotas Amerikietiškų auto servisas.

Raimis 2014-05-27 13:43:32

Geras ir kokybiškas autoserviso aptarnavimas, puikūs darbuotojai, nusimanantis amerikietiškų auto remonte. Greitai išsprendė mano CHRYSLER problemą, nereikėjo laukti kol užsakys dalis, viską turėjo vietoje. Esu labai patenkintas.

Patenkintas klientas 2014-01-25 15:57:05

Labai noreciau padekoti sios imones kolektyvui uz nepriekaistinga mano auto remonta. Mano automobilis buvo greit ir kokybiskai suremontuotas del ko negaleciau pasakyti blogo zodzio apie sia kompanija. Kadangi mano masina yra angliska tai buvo truputi keblumu su detalemis bet sios imones vadovas greit isprende sia problema ir detale buvo uzsakyta ir pristatyta per rekordiskai greita laika, ir jau kita diena galejau isvaziuoti su placia sypsena veide.
Taip pat buvau nustebintas sios imones kolektyvo mandagumu bei profesionalumu nes sulaukiau daug praktisku ir naudingu patarimu.
Rekomenduoju kitiems amerikietisku auto savininkams sia kompanija visu 100 procentu :) :)
x
Užklausos forma / Autodalių užsakymas
Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus el.paštu arba susisieksime telefonu. Prašome pateikti teisingus savo kontaktinius duomenis.

Neužpildėte privalomos informacijos.

Užklausa išsiųsta. Dėkojame.
Į jūsų užklausą atsakysime greitu metu arba susisieksime su Jumis telefonu.

*
*
*