Informacija klientams tel.: (8 - 699) 09 997   El.paštas:info@amersiva.lt   Adresas: Vaidoto g. 31, Šiauliai


Autoservisas "Amersiva Auto"

Didžiausias amerikietiškų auto dalių centras Šiaurės Lietuvoje
Kontaktinis tel.: (8 - 699) 09 997
El.paštas: info@amersiva.lt
Adresas: Vaidoto g. 31, LT-76144 Šiauliai

Autoserviso darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Šeštadieniais: 9.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais nedirbame

 
 


atgal

Apie Nano technologiją

Dauguma vairuotojų itin didelį dėmesį skiria savo automobilių švarai ir išvaizdai palaikyti. Norint palaikyti automobilio švarą tenka daug pinigų išleisti lankantis autoplovyklose arba įsigyti įvairias plovimo priemones, sugaišti daug brangaus laiko plaunant automobilį. Automobilių priežiūros rinkoje pasirodę Nano technologija paremti produktai skirti automobilių paviršiaus apsaugai gali sutaupyti ne tik Jūsų pinigus bet ir brangų laiką. Dar daugiau, Nano produktai suformuoja kėbulo apsaugą, kuri neleis rūdyti automobilio kėbului. Taigi ši apsauga išlaiko ne tik švarią automobilio kėbulo būklę bet ir suteikia ilgaamžiškumą automobilio dažų dangai ar plastmasių paviršiui.

UAB "Amersiva Auto" amerikietiškų auto dalių parduotuvė prekiauja specializuotais nano technologijos pagrindu paremtais produktais bei jų priedais. Mūsų auto dalių parduotuvėje galite įsigyti moderniausius, nano technologijomis paremtus produktus, skirtus Jūsų automobiliui, namų buičiai, motociklams, aprangai ar avalynei. Šiuo metu UAB „Amersiva Auto“ auto dalių parduotuvėje rasite platų asortimentą nano technologijomis sukurtų produktų ir priedų skirtų įvairiems atvejams ir poreikiams.

Nano technologijomis paremtų produktų nauda automobiliui

UAB "Amersiva Auto" amerikietiškų auto dalių pardutuvė prekiauja specializuotais nano technologijos pagrindu paremtais produktais bei jų priedais. Mūsų auto dalių parduotuvėje galite įsigyti moderniausius, nano technologijomis paremtus produktus, skirtus Jūsų automobiliui, namų buičiai, motociklams, aprangai ar avalynei. Šiuo metu UAB „Amersiva Auto“ auto dalių parduotuvėje rasite platų asortimentą nano technologijomis sukurtų produktų ir priedų skirtų įvairiems atvejams ir poreikiams.

"Amersiva Auto" amerikietiškų automobilių auto dalių parduotuvės kontaktai

UAB "Amersiva Auto"
Didžiausias amerikietiškų auto dalių centras Šiaurės Lietuvoje
Autoservisas ir auto dalys tel.: (8 - 699) 09 997
El.pastas: info@amersiva.lt
Adresas: Žemaitės g. 96F, LT-76196 Šiauliai, Lietuva

Autoserviso ir parduotuvės darbo laikas:
Pirmadieniais - Penktadieniais: 8.00 - 17.00 val.
Šeštadieniais: 9.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais: Nedirbame

Amerikietiškų auto dalių parduotuvės žemėlapis

x
Užklausos forma / Autodalių užsakymas
Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus el.paštu arba susisieksime telefonu. Prašome pateikti teisingus savo kontaktinius duomenis.

Neužpildėte privalomos informacijos.

Užklausa išsiųsta. Dėkojame.
Į jūsų užklausą atsakysime greitu metu arba susisieksime su Jumis telefonu.

*
*
*