Informacija klientams tel.: (8 - 699) 09 997   El.paštas:info@amersiva.lt   Adresas: Vaidoto g. 31, Šiauliai


Autoservisas "Amersiva Auto"

Didžiausias amerikietiškų auto dalių centras Šiaurės Lietuvoje
Kontaktinis tel.: (8 - 699) 09 997
El.paštas: info@amersiva.lt
Adresas: Vaidoto g. 31, LT-76144 Šiauliai

Autoserviso darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Šeštadieniais: 9.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais nedirbame

 
 


atgal

Apie Xado produkciją

Chemijos koncernas XADO įkurtas 1991 metais. Pagrindinės jo veiklos sritys - energiją taupančių ir resursus tausojančių technologijų tyrimas, vystymas bei taikymas ir alyvų, tepalų ir automobilių chemijos produktų gamyba.

Automobilių chemijos produktai su XADO prekės ženklu pirmą kartą prekyboje pasirodė 1999 metais. Iki to penkerius metus buvo intensyviai vykdomi moksliniai tyrimai - tik tada produktai buvo patvirtinti.

XADO produktų paklausa paskatino gamintojus 2000 metais rinkai pristatyti įvairius gelius revitalizantus bei tepalus su skirtingu revitalizacijos laipsniu. Šios priemonės buvo skirtos ne tik automobiliams, tačiau ir kitiems pramonės, transporto, energijos ir gynybos sričių įrenginiams.

Xado® produkcijos nauda Jūsų automobiliui

Lengvai patikrinami ir įvertinami greiti, aiškūs ir akivaizdūs rezultatai bei naudojimo paprastumas - pagrindinės priežastys, dėl kurių verta rinktis XADO technologiją. Vienas reikšmingiausių XADO mokslininkų pasiekimų - atominio revitalizanto sukūrimas. Atominio revitalizanto naudojimas tapo įprasta automobilių priežiūros dalimi. Revitalizantas leido sukurti naują alyvos formulę, apsaugančią mechanizmų dalis ir užtikrinančią, kad, atsiradus trinčiai, metalo atomai neatsiskirs nuo paviršiaus!

Šis atradimas bei bendradarbiavimas su didžiausiais pasaulio alyvų bei specialių priedų gamintojais leido 2004 metais sukurti XADO Atomic Oil alyvų rūšį.

Gamindami savo alyvas, mes renkamės geriausius pasaulio rinkoje siūlomus produktus. Labai svarbus yra alyvų pagrindas. Mūsų bazinės alyvos pagamintos iš Šiaurės jūros naftos komponentų bei hidrokrekingo sintezės alyvų; polialfaolefinų ir esterų, pagamintų pirmaujančių Europos gamintojų. Svarbiausias komponentas, produktus paverčiantis ypač veiksmingais - specialių priedų paketas. Kurdami XADO alyvas, mes naudojame produktus, pagamintus pirmaujančių priedų gamintojų - Lubrizol, Infineum ir Oronite. Atominis revitalizantas XADO Atomic Oil alyvas paverčia unikaliomis. Aukštą XADO Atomic Oil kokybę pripažįsta įtakingos organizacijos ir automobilių gamintojai - Amerikos naftos institutas (API), VOLVO, GM (Opel), Daimler Chrysler (MB).

Xado tepalų ir priedų katalogas

Xado® produkcijos asortimentas

2007 metų pradžioje pristatytos alyvos yra 40 rūšių: 22 variklių alyvos (įskaitant dvi alyvas dvitakčiams varikliams), transmisijų alyvos ir specialiosios alyvos. Visos alyvos supilstytos į patikimas, nuo klastotės apsaugotas metalines pakuotes.

Chemijos koncernas XADO gali pagal užsakymą pagaminti bet kokios rūšies pramoninę alyvą. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai gali sukurti ir stebėti revitalizacijos programas sudėtingiausiai pramoninei įrangai ir garantuoti realius energijos ir resursų tausojimo rezultatus.

2005 metais pristatėme įvairių skysčių ir kitų produktų, kurių sudėtyje yra revitalizanto, pvz. antifrizai, stabdžių skysčiai, automobilių ir oro kondicionavimo sistemų skysčiai bei kt.

Šiuo metu chemijos koncernas XADO siūlo per 150 įvairių produktų, kurių galima įsigyti visame pasaulyje. Mūsų produktų kokybę ir unikalumą įrodo įvairūs laimėjimai ir apdovanojimai tarptautiniuose konkursuose, parodose ir renginiuose.

Xado variklio tepalus ir kitas alyvas bei priedus galite įsigyti

Xado variklio tepalus ir kitas alyvas bei priedus galite įsigyti:
UAB "Amersiva Auto"
Amerikietiškų auto dalių parduotuvėje
Parduotuvės adresas: Žemaitės g. 96F, Šiauliai
Išsami informacija tel.: (8 - 699) 09 997

x
Užklausos forma / Autodalių užsakymas
Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus el.paštu arba susisieksime telefonu. Prašome pateikti teisingus savo kontaktinius duomenis.

Neužpildėte privalomos informacijos.

Užklausa išsiųsta. Dėkojame.
Į jūsų užklausą atsakysime greitu metu arba susisieksime su Jumis telefonu.

*
*
*