Informacija klientams tel.: (8 - 699) 09 997   El.paštas:info@amersiva.lt   Adresas: Vaidoto g. 31, Šiauliai


Autoservisas "Amersiva Auto"

Didžiausias amerikietiškų auto dalių centras Šiaurės Lietuvoje
Kontaktinis tel.: (8 - 699) 09 997
El.paštas: info@amersiva.lt
Adresas: Vaidoto g. 31, LT-76144 Šiauliai

Autoserviso darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Šeštadieniais: 9.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais nedirbame

 
 


atgal

Automobilio tepalų keitimas

Kada reikia keisti amerikietiško automobilio variklio tepalus?

Automobilio tepalų keitimas tai vienas iš būtiniausių dalykų, kurį reikia reguliariai atlikti eksploatuojant amerikietišką automobilį. Keičiant automobilio tepalus keičiami ir kiti automobilio sistemos elementai kaip tepalo filtras ir pan. Tepalus reikia keisti kiekvienam automobiliui nepaisant kokia markė ar modelis. Tepalų keitimas atliekamas priklausomai nuo pravažiuoto kilometražo nuo paskutinio teplų keitimo.

Variklio tepalai yra keičiami reguliariai, priklausomai nuo kokiomis oro sąlygomis buvo eksploatuojamas automobilis bei kokios markės, klasės ir kokybės yra pilami variklio tepalai pagal gamyklines rekomendacijas. Įprastai automobilio pusiau sintetinius tepalus reikia keisti kas 10 000 tūkstančių kilometrų. Tuo tarpu sintetinius variklio tepalus reikia keisti kas 15 000 tūkstančių kilometrų. ,,AMERSIVA AUTO,, asmeniškai klientui patars pagal jo amerikietiško automobilio būklę kokius tepalus ir priedus naudoti , ir kokia rida pasirinkti iki sekančio alyvos keitimo. Keičiant tepalus būtina pakeisti tepalo ir oro filtrą. Mes rekomenduojame amerikietiškiems automobiliams XADO alyvą bei jų priedus, tai dešimties metų darbo patirtis rodo, kad šitas produktas tinka puikiai amerikietiškų automobilių varikliams ir jų agregatams.

Kada reikia keisti amerikietiško automobilio pavarų dėžės tepalus?

Dažnas automobilio savininkas, retai pamiršta pakeisti automobilio variklio tepalus, tačiau dažnu atveju pamirštama pakeisti pavarų dėžės tepalus.

Didžioji dalis amerikietiškų automobilių turi automatines pavarų dėžes, tai ypač aktualu naudotiems automobiliams, kurių rida yra didelė. Pirmo karto alyvos keitimą nurodo automobilio gamintojas manual servise. Keičiant pavarų dėžės tepalus būtina tinkamai išleisti senus ir supilti tinkamus naujus tepalus, todėl "AMERSIVA AUTO" meistrai patars kokius tepalus pasirinkti, kad jūsų amerikietiško automobilio AT pavarų dėžė tarnautų dar ilgus metus. Keičiant pavarų dėžės tepalus keičiamas filtras ir tam tikros tarpinės.

Dar daugiau, jei nusipirkote naudotą automobilį visada yra rekomenduojama pakeisti visus tepalus tame tarpe variklio, pavarų dėžės bei atitinkamai visus filtrus. Juk nežinote kaip tinkamai automobilį prižiūrėjo prieš tai buvęs automobilio savininkas.

Pasekmės automobilio elementams laiku nekeičiant tepalų

Atitarnavę seni arba laiku nepakeisti tepalai sąlygoja prastą variklio bei pavarų dėžės elementų tepimą. Esant įvairioms oro sąlygomis visi mechanizmai privalo dirbti savo eksploatacijos ribose. Netinkamai prižiūrint automobilio elementus – kaupiasi nuosėdos bei metalo drožlės, apsineša vidinės detalės, dažnu atveju pasitaiko, kad atsiranda papildomi garsai ar kalimai. Dar daugiau, seni tepalai esant minusinei oro temperatūrai pasidaro tirštesni dėl ko sunkiau kuriasi automobilis, padidėja kuro sąnaudos.

"Amersiva Auto" autoservise greitai ir kokybiškai pakeisime visus tepalus

"AMERSIVA AUTO" servise kvalifikuoti meistrai pakeis visus reikiamus automobilio variklio, pavarų dėžės ir reduktorių tepalus, pakeis tepalo ir oro filtrus už priimtiną kainą. Rekomenduosime, kokius tepalus pasirinkti, kad jusu amerikietiškas automobilis tarnautų jums ilgai ir be rūpesčių.

Reikiamus pakeisti tepalus bei oro filtrus galite įsigyti pas mus amerikietiškų automobilių dalių parduotuvėje. Visą reikiamą tepalų keitimo informaciją meistrai užrašys ant specialaus lipduko, kuris bus priklijuotas tam skitoje vietoje. Artėjant sekančiam tepalų keitimui matysite kokie buvo naudojami ankstesni tepalai bei kokiai ridai esant.
 

Registracija į "Amersiva Auto" autoservisą

Norite užsiregistruoti į autoservisą? Reikia konsultacijos?
Skambinkite tel.: +370 699 09 997 arba
Užsukite pas mus adresu Vaidoto g. 31, Šiauliai
Užklausas dėl autodalių galite siųsti per užklausos formą

"Amersiva Auto" autoserviso darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Šeštadieniais: 9.00 - 14.00 val.
Sekmadieniais nedirbame

x
Užklausos forma / Autodalių užsakymas
Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus el.paštu arba susisieksime telefonu. Prašome pateikti teisingus savo kontaktinius duomenis.

Neužpildėte privalomos informacijos.

Užklausa išsiųsta. Dėkojame.
Į jūsų užklausą atsakysime greitu metu arba susisieksime su Jumis telefonu.

*
*
*